Producenci
ASUS V222FAK-WA038W i7-10510U 21.5" FHD 250nits Wide view AG 16GB DDR4 SSD512 Intel UHD Graphics 620Cam WLAN+BT Win11 White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM LPDDR3-SDRAM |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 15 W |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Gniazdo procesora | BGA 1528 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Liczba wątków | 8 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 0,8 GHz |
| Nazwa kodowa procesora | Comet Lake |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 16 |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 2666 Mhz 2133 Mhz |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 41,66 GB/s |
| Cache procesora | 8 MB |
| Konfigurowalne niższe TDP | 10 W |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Konfiguracje PCI Express | 2x2 4x1 1x4 1x2+2x1 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 64 GB |
| Model procesora | i7-10510U |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 25 W |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,3 GHz |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Grafika | |
| Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) | 1150 Mhz |
| Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej | 32 GB |
| Liczba jednostek wykonawczych | 24 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 300 Mhz |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wersja OpenGL wbudowanej karty graficznej | 4.5 |
| Wersja DirectX wbudowanej karty graficznej | 12.0 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Liczba monitorów wspieranych (wbudowana karta graficzna) | 3 |
| ID wbudowanego urządzenia graficznego | 0x9B41 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 489 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,84 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 387 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ anteny | 1x1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Procesor ARK ID | 196449 |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Instrukcje obsługiwania | SSE4.2 AVX 2.0 SSE4.1 |
| Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT) | Tak |
| Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Wielkość opakowania procesora | 46 x 24 mm |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Intel® TSX-NI | Nie |
| Technologia Intel® Quick Sync Video | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Typ ekranu | IPS |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Nośnik danych | |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 3.0 |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Suma megapikseli | 1 MP |