Producenci
ASUS WS C246 PRO 1 x Socket LGA1151 Intel C246 Chipset, 4x DDR4 2666 UDIMM non-ECC/ECC, 6x PCIe 3.0, 8x SATA, 2x USB 2.0, 5x USB 3.0, 2x M.2, 2x USB 3.1, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x DVI-D, 2x RJ-45 p
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Pentium® Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Xeon® Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2666 MHz 2133 MHz 2400 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Cechy | |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel C246 |
| Przeznaczenie | PC |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd COM | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel I219LM Intel® I210-AT |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x) | 5 |
| Gniazda trybu PCI Express x16 (Gen 3.x) @ gniazda trybu podwójnego x8/x8 | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Przycisk Back-to-BIOS | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Waga produktu | 600 g |
| Dual Link DVI | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. |
Gwarancja 36 miesięcy