Producenci
ASUS WS C422 PRO/SE 1xIntel Socket 2066, Chipset C422, 8x DDR4 2666 RDIMM/LRDIMM, ASPEED AST2500 64MB, 5x PCIe 3.0, 2x M.2, 1x U.2, 6xSATA, 2 x 1Gb Intel I210-AT, Realtek ALC S1220A, 6x USB 3.1 Gen 1,
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 2066 (Socket R4) |
| Obsługiwana liczba rdzeni procesora | 28 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | 3-Way SLI 3-Way CrossFireX |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2400 MHz 2133 MHz 2666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 512 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Czterokanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 8 |
| Cechy | |
| Układ audio | Realtek ALC S1220A |
| Układ płyty głównej | Intel® C422 |
| Kanały wyjścia audio | 8.1 kan. |
| Format płyty głównej | ATX |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd EATX | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,49 kg |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 0 10 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Mikrofon | Tak |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda trybu PCI Express x16 (Gen 3.x) @ gniazda trybu podwójnego x8/x8 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 3 |
| Waga produktu | 4,86 kg |
| Ilość slotów DIMM | 8 |
| PCI Express x16 dual x8/x8 mode | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. |
Gwarancja 36 miesięcy