Producenci
ASUS WS C422 SAGE/10G, Intel C422, 1x Intel Socket 2066, 8x DDR4 2666 RDIMM/LRDIMM, 7 x PCIe 3.0, VIDIA 4-Way SLI/AMD 4-Way CrossFireX, 1x M.2 Socket 3, 8x SATA, 2x U.2, 2 x 10Gb Intel X550-AT2, Real
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 2066 (Socket R4) |
| Litografia | 14 nm |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | 4-Way SLI 4-Way CrossFireX |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 2666 MHz 2400 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 512 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Czterokanałowy |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel® C422 |
| Format płyty głównej | CEB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC S1220A |
| Przeznaczenie | Stanowisko |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 267 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Ilość gniazd EATX | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Intel® X550-AT2 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 5 10 0 1 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 7 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 2,24 kg |
| Ilość slotów DIMM | 8 |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Maksymalna pamięć LRDIMM | 512 GB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. |
Gwarancja 36 miesięcy