Producenci
ASUS WS X299 SAGE/10G, 1x 066, Intel X299, 8x DIMM DDR4 4200(O.C.)/2933 Non-ECC, 7 x PCIe 3.0, 2x M.2, 8x SATA, 1x U.2, Intel Rapid Storage Technology Raid 0;1;5;10, 2x10Gb Intel X550-AT2, Realtek AL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 2066 (Socket R4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2066 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | 4-Way SLI 4-Way CrossFireX |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 2400 MHz 2666 MHz |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Maksymalna pojemność pamięci | 512 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Czterokanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 8 |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Format płyty głównej | SSI CEB |
| Układ audio | Realtek ALC S1220A |
| Przeznaczenie | Stanowisko |
| Układ płyty głównej | Intel® X299 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Głębokość produktu | 267 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość gniazd EATX | 1 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel® X550-AT2 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 0 10 1 5 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 7 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. |
Gwarancja 36 miesięcy