Producenci
ASUS Xonar AE Wewnętrzny 7.1 kan. PCI-E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Audio | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne wejścia | 0,0022% |
| Współczynnik sygnału do szumu | 110 dB |
| Zakres częstotliwości | 10 - 650000 Hz |
| Konwerter audio A/D (ADC) | 24-bit/192kHz |
| Przetwornik cyfrowo-analogowy | 24-bit/192kHz |
| Współczynnik sygnału do szumu wejścia | 103 dB |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne na wyjściu | 0,00158% |
| Jakość audio | 32 bit |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | PCI-E |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście głośnika niskotonowego | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Model procesora | 6632AE |
| Mic / line-in combo port | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące