Producenci
ASUS ZenDrive V1M (SDRW-08V1M-U) dysk optyczny DVD±RW Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Mechanizm ładujący | Z przodu |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 14,6 mm |
| Szerokość produktu | 142 mm |
| Waga produktu | 255 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 11 Windows 10 Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Wydajność | |
| Interfejs | USB Type-C |
| Obsługa typów dysków | CD-ROM DVD-R DVD+R DL DVD+R DVD+RW DVD-R DL DVD-ROM DVD-RW CD-R |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny/Laptop |
| Prędkość odczytu | |
| Prędkość odczytu DVD-R | 8x |
| Prędkość odczytu DVD+RW | 8x |
| Prędkość odczytu DVD-RW | 8x |
| Prędkość odczytu DVD-ROM | 8x |
| Szybkośc odczytu CD | 24x |
| Prędkość odczytu DVD+R | 8x |
| Prędkość odczytu CD-R | 24x |
| Prędkość odczytu CD-ROM | 24x |
| Prędkość pisania | |
| Prędkość zapisu DVD-R | 8x |
| Prędkość zapisu DVD+R | 8x |
| Prędkość zapisu CD-RW | 24x |
| Prędkość zapisu CD-R | 24x |
| Szybkość zapisu CD | 24x |
| Prędkość zapisu DVD-RW | 6x |
| Prędkość zapisu DVD+RW | 8x |
Gwarancja 24 miesiące