Producenci
ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED UX8402ZE-M3141X i9-12900H 14.5" 2.8K Touch OLED 120Hz 550nits 32GB LPDDR5 SSD1TB GeForce RTX 3050 Ti_4 WLAN+BT Cam 76WHrs Tech Black W11Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i9 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 35 W |
| Model procesora | i9-12900H |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Notebook |
| Nazwa koloru | Tech Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 180 W |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 9 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 323,5 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,79 cm |
| Głębokość produktu | 224,7 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,96 cm |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Ochrona | |
| Windows Hello | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Paleta barw | 100% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | HDR True Black 500 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ matrycy | OLED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Jasność | 550 cd/m2 |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Typ HD | 2.8K |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 px |
| Przekątna ekranu | 14,5" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Audio | |
| Producent głośników | Harman Kardon |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Smart Amp |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Oprogramowanie próbne | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 1000 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 1000 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1000 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 76 Wh |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |