Producenci
ATEN 2L-5302P Kabel HD15 - SVGA + myszPS + klawPS + Audio 1.8m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Rodzaj portu myszki | PS/2 |
| Złączka 2 | SPHD-15, 2 x 3.5mm |
| Rodzaj portu klawiatury | PS/2 |
| Złączka 1 | HDB-15, 2 x PS/2, 2 x 3.5mm |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Dane opakowania | |
| Waga produktu | 244 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 244 g |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 240 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 14,6 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,5 kg |