Producenci
ATEN 2L-5305U Kabel HD15 - SVGA + mysz + klawUSB + Audio 5.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | HDB-15, USB A, 2 x 3.5mm |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | SPHD-15, 2 x 3.5mm |
| Długość kabla | 5 m |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 495 g |
| Waga produktu | 495 g |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,8 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 14,8 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |