Producenci
ATEN 2L-7D03DP kabel DisplayPort 3 m Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar przewodu AWG | 28 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Izolacja kabla | Aluminium magnesium alloy |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica przewodu | 6,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 80 °C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące