Producenci
ATEN 2L-7D15H kabel HDMI 15 m HDMI Typu A (Standard) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Izolacja kabla | Aluminiowa folia mylarowa |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 4096 x 2160 |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| HDCP | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 15 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,58 kg |
| Średnica przewodu | 1 cm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,58 kg |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 12,7 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,1 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |
Gwarancja 24 miesiące