Producenci
ATEN ADAPTER AKTYWNY VC981-AT MINI DISPLAYPORT - 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Cechy | |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Szerokość pasma | 297 Mhz |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja HDCP | 1.3 |
| Materiał płaszcza | Plastik |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja DisplayPort | 1.2a |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | HDMI |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) 3840 x 2160 |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Złączka 1 | mini DisplayPort |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 75 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 212 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 19 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 96 g |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 230 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 270 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 3 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 335 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,35 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |