Producenci
ATEN ADAPTER VC965-AT DISPLAYPORT - DVI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | DVI-I |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał płaszcza | Plastik |
| Szerokość pasma | 165 MHz |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 88 g |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 212 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Szerokość opakowania | 19 mm |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 335 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,9 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 230 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 3,52 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące