Producenci
ATEN ADAPTER VC980-AT MINI DISPLAYPORT - HDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 1 | mini DisplayPort |
| Szerokość pasma | 165 Mhz |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał płaszcza | Plastik |
| Złączka 2 | HDMI |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 11,1 mm |
| Waga produktu | 17 g |
| Szerokość produktu | 21 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 77 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Dane logistyczne | |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 680 g |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,82 kg |