Producenci
ATEN CS22H-AT przełącznik KVM Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy | 3,47 W |
| Napięcie | 5 V |
| Źródło zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 84,2 mm |
| Wysokość produktu | 30,4 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Szerokość produktu | 83,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Przepustowość wideo | 60 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 55 mm |
| Wysokość opakowania | 223 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 420 g |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza konsoli | USB A 3.5mm mic Słuchawki 3?5 mm HDMI |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Złącze audio | Tak |
| Liczba komputerów | 2 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 3 |
| Liczba portów USB konsoli | 2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 389 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 6,8 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,3 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 328 mm |
Gwarancja 24 miesiące