Producenci
ATEN CS22HF przełącznik KVM Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Długość kabla przełącznika | 1,8 m |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Napięcie | 5 V |
| Pobór mocy | 1,518 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25,2 mm |
| Głębokość produktu | 82,4 mm |
| Szerokość produktu | 66,5 mm |
| Waga produktu | 260 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Przepustowość wideo | 60 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| HDCP | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 223 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 360 g |
| Pojemność opakowania | 1982,18 cm3 |
| Szerokość opakowania | 55 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Złącza konsoli | HDMI USB A |
| Liczba komputerów | 2 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,9 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 389 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 328 mm |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 42192,1 cm3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. |
Gwarancja 24 miesiące