Producenci
ATEN Extender portów komputera CE680
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 600 m |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Moc | |
| Pobór mocy | 10,2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 41,8 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Waga produktu | 1,09 kg |
| Szerokość produktu | 162,9 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze audio | Tak |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Liczba komputerów | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Port konsoli | DVI |
| Rodzaj portu wideo | DVI-D |