Producenci
ATEN KABEL 2L-7D02UI DVI-I/USB + AUDIO 1,8M KABEL 2L-7D02UI DVI-I/USB + AUDIO 1,8M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Złączka 2 | DVI-I/USB B/2 x 3.5mm |
| Złączka 1 | DVI-I/USB A/2 x 3.5mm |
| Rodzaj portu wideo | DVI-I |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 291 g |
| Waga produktu | 291 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 11,6 kg |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 12,4 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |