Producenci
ATEN KONWERTER VC160A-AT-G VGA - DVI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Cechy | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5,3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 78,1 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 24,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 59 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 320 g |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | VGA (D-Sub) |
| Interfejs wyjściowy | DVI-D |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 250 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 2,5 kg |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,55 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 325 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 175 mm |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1200 px |
| Szerokość pasma | 165 Mhz |
| Rozdzielczości wideo | 1920 x 1200 px |