Producenci
ATEN KONWERTER VC810-AT HDMI - VGA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 23 mm |
| Wysokość produktu | 14,8 mm |
| Waga produktu | 10 g |
| Głębokość produktu | 45,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 40 - 85% |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | HDMI |
| Interfejs wyjściowy | VGA |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 380 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 400 g |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,41 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1200 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |