Producenci
ATEN KONWERTER ZE SKALEREM VC182-AT-G VGA/AUDIO - HDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 83 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs wyjściowy | HDMI |
| Interfejs hosta | HDB-15, RCA |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1200 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |