Producenci
ATEN KONWERTER ZE SKALEREM VC812-AT-G HDMI - VGA/AUDIO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| OSD | Tak |
| Rodzaj konwertera | Konwerter skalera video |
| Moc | |
| Napięcie | 5 V |
| Zasilane przez USB | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 83 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 625 g |
| Szerokość opakowania | 59 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Interfejs hosta | HDMI |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Interfejs wyjściowy | VGA |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,26 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 325 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 175 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 2 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 250 mm |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1200 px |
| Rozdzielczości wideo | 1920 x 1200 px 800 x 600 1400 x 1050 1280 x 1024 1280 x 720 1680 x 1050 1600 x 1200 1024 x 768 |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p 480p 1080i 480i 576i 1080p |