Producenci
ATEN Kabel HD15 1.2M 2L-5201U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Złączka 1 | HD-15 + USB A |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | SPHD-15 |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Dane opakowania | |
| Waga produktu | 146 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 146 g |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 100 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 14,6 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,4 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |