Producenci
ATEN LISTWA PDU PE6208G-AX-G 16A 8-GNIAZD 1U POMIARY/KONTROLA LISTWY, ECO PDU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Diody LED | Status Zasilanie Link LAN |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ montażu | Poziome |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Typy PDU | Monitorowany |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 100-240 V |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,79 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 219,3 x 432,4 x 44 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Monitoring | Prąd |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | C20 panel |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |