Producenci
Access Point PLANET WBS-512AC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 87 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WPA-PSK 128-bit WEP WPA 64-bit WEP WPA2 |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 32 wejścia |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.11n IEEE 802.11v IEEE 802.11ac IEEE 802.1x IEEE 802.11i IEEE 802.11r IEEE 802.11a IEEE 802.1Q IEEE 802.3 IEEE 802.11k |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Mostek WDS (Wireless Distribution System) | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Modulacja | 64-QAM 16-QAM 256-QAM BPSK OFDM QPSK |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 900 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port USB | Nie |
| Antena | |
| Moc nadawania | 25/20 dBmW |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 14 dBi |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzne |
| Połączenie WAN | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Sieć komórkowa | |
| 3G | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| 4G | Nie |