Producenci
Access Point PLANET WDAP-850AC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczny wybór kanału | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| 2,4 GHz | Tak |
| MIMO | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1200 Mbit/s |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Przeznaczenie | Pręt |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 295 mm |
| Szerokość produktu | 231 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WPA-PSK WPA2 802.1x RADIUS 64-bit WEP 128-bit WEP WPA |
| Cechy zarządzania | |
| Syslog | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaj wtyku anteny | N-Typ |
| Liczba złączy | 4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych. Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące