Producenci
Access Point PLANET WDAP-C1800AX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1800 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 600 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 1200 Mbit/s |
| 5 GHz | Tak |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Sufit |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Zasilanie System |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 186 mm |
| Szerokość produktu | 186 mm |
| Wysokość produktu | 35,8 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WPA WPA3-PSK WPA2 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 90 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 55% |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzne |