Producenci
Access Point PLANET WDAP-C7210E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1200 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.3ab IEEE 802.11r IEEE 802.3u IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11a IEEE 802.3 IEEE 802.11k IEEE 802.11v IEEE 802.11i IEEE 802.3x IEEE 802.11ac |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Automatyczny wybór kanału | Tak |
| Roaming Wi-Fi | Tak |
| 2,4 GHz | Tak |
| Szybki roaming | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Sufit |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 12 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 186 mm |
| Szerokość produktu | 186 mm |
| Wysokość produktu | 35,8 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP 802.1x RADIUS WPA-PSK WPA WPA2-PSK WPA2 |
| Ilość wsparć SSID | 8 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Antena | |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |