Producenci
Access Point PLANET WDAP-W1200E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybki roaming | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| 2,4 GHz | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x IEEE 802.11i IEEE 802.11g IEEE 802.11ac IEEE 802.3 IEEE 802.11a IEEE 802.3u IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1200 Mbit/s |
| MIMO | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | W ścianie |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 168 g |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS 128-bit WEP WPA WPA2-PSK 64-bit WEP WPA2 WPA-PSK |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Transmisja SSID |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzne |