Producenci
Access Point Wi-Fi 6 Planet WDAP-3000AX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 600 Mbit/s |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2400 Mbit/s |
| MIMO | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| 6 GHz | Nie |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Prąd wejściowy | 0.5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 295 mm |
| Szerokość produktu | 231 mm |
| Waga produktu | 2,53 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Syslog | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Antena | |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
Gwarancja 24 miesiące