Producenci
Acer Veriton X2632G SFF Celeron G1840 4GB SSD256 DVD Klaw+Mysz W10Pro (REPACK) 2Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfiguracje PCI Express | 1x16 1x8+2x4 2x8 |
| Proces litograficzny | 22 nm |
| Seria procesora | Intel Celeron Processor G1000 Series for Desktop |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Parytet FSB | Nie |
| Typ procesora | Intel® Celeron® G |
| Nazwa kodowa procesora | Haswell |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 5 GT/s |
| Taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Stepping | C0 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 32 GB |
| Tcase | 72 °C |
| Liczba procesorów | 1 |
| Typ magistrali | DMI2 |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 21,3 GB/s |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR3-SDRAM |
| Liczba wątków | 2 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 16 |
| Tryb pracy procesora | 32-bit 64-bit |
| Gniazdo procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Model procesora | G1840 |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 1333 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 54, 53 |
| Cache procesora | 2 MB |
| Typ pamięci procesora | L2 |
| Grafika | |
| Wersja DirectX wbudowanej karty graficznej | 11.1 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej | 1,024 GB |
| Liczba monitorów wspieranych (wbudowana karta graficzna) | 3 |
| Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) | 1050 Mhz |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 350 Mhz |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Układ pamięci | 1 x 4 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Podwójny |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 Mhz |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Moc | |
| Zasilanie | 220 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Głębokość produktu | 354 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | Nie |
| Wielkość opakowania procesora | 37.5 mm |
| Technologia Intel® Smart Response | Nie |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) | Nie |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Nie |
| Technologia Intel® Anti-Theft (Intel® AT) | Nie |
| Technologia Intel® Turbo Boost | Nie |
| Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Układ graficzny i litografia IMC | 22 nm |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Nie |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia Intel® Smart Connect | Nie |
| Technologia Intel® Rapid Start | Nie |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 SSE4.1 |
| Skalowalność | 1S |
| Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT) | Nie |
| Specyfikacja systemu Thermal Solution | PCG 2013C |
| Intel® Standard Manageability | Nie |
| Intel® TSX-NI | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® InTru™ 3D | Nie |
| Intel® Enhanced Halt State | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Nie |
| Intel® Flex Memory Access | Nie |
| Procesor ARK ID | 80800 |
| Intel® Rapid Storage Technology | Nie |
| Intel® Insider™ | Nie |
| Wersja Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | 0,00 |
| Technologia Intel® Dual Display Capable | Nie |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Intel® FDI | Nie |
| Intel® Clear Video Technology dla MID (Intel® CVT for MID) | Nie |
| Intel® Demand Based Switching | Nie |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | Tak |
| Technologia Intel® Quick Sync Video | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Nie |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Intel® Fast Memory Access | Nie |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Bezkonfliktowy procesor | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Certyfikaty | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | DVD Super Multi |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 6 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Port DVI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia Intel® Virtualization (Intel® VT) | VT-x |
| Ilość dysków optycznych | 1 |
| Segmentowe tagowanie Intel® | Small Business Enterprise |