Producenci
Acer Vero Mousepad Black (GP.MSP11.00B)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Grubość | 3 mm |
| Waga produktu | 68 g |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wydajność | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |