Producenci
Actina 10900K/64GB/2TB/RTX3090/850W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,3 GHz |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 3,3 GHz |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i9 |
| Model procesora | i9-10900K |
| Liczba procesorów | 1 |
| Cache procesora | 20 MB |
| Liczba wątków | 20 |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Konfigurowalne niższe TDP | 95 W |
| Typ procesora | Intel® Core™ i9 |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Technologia CUDA | Tak |
| NVIDIA GameWorks VR | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 3 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6X |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Liczba portów HDMI karty graficznej | 1 |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 24 GB |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 4 x 16 GB |
| Producent pamięci wewnętrznej | Kingston |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 Mhz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Standard VESA | Nie |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Odnowiony | Nie |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Obudowa | Midi Tower |
| Okienko | Tak |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik, Szkło hartowane |
| Moc | |
| Zasilanie | 850 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 553 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 502 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Kontroler LAN | Intel I225-V |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wydajność | |
| Układ audio | Realtek ALC4080 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel Z590 |
| Typ produktu | PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Wysoka wydajność |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 2000 GB |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2000 GB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 9 |
| Nośniki | SSD |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 2000 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Akcesoria w zestawie | Pendrive 32 GB |