Producenci
Actina 3000G/4GB/240SSD/350W [2692]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 37,5 GB/s |
| Typ magistrali | DMI3 |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 2400 Mhz |
| Konfiguracje PCI Express | 1x16 1x8+2x4 2x8 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 64 GB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Nazwa kodowa procesora | Coffee Lake |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Cache procesora | 6 MB |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Model procesora | i3-8100 |
| Liczba wątków | 4 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 16 |
| Grafika | |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 350 Mhz |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej | 64 GB |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Liczba jednostek wykonawczych | 23 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wersja DirectX wbudowanej karty graficznej | 12.0 |
| Wersja OpenGL wbudowanej karty graficznej | 4.5 |
| Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) | 1100 Mhz |
| AMD FreeSync | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| ID wbudowanego urządzenia graficznego | 0x3E91 |
| Liczba monitorów wspieranych (wbudowana karta graficzna) | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) karty graficznej | 1 |
| Liczba portów HDMI karty graficznej | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Liczba portów DVI-D karty graficznej | 1 |
| Pamięć | |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Korekcja ECC | Nie |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Mini Tower |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Okienko | Nie |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Odnowiony | Nie |
| Moc | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS |
| Zasilanie | 300 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Wysokość produktu | 328 mm |
| Waga produktu | 8 kg |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wydajność | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Typ produktu | PC |
| Układ audio | Realtek ALC887 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel® H310 |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x) | 2 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Bezkonfliktowy procesor | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Skalowalność | 1S |
| Intel® Enhanced Halt State | Tak |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 AVX 2.0 SSE4.1 |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® Clear Video Technology dla MID (Intel® CVT for MID) | Tak |
| Wielkość opakowania procesora | 37.5 x 37.5 mm |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | Tak |
| Procesor ARK ID | 126688 |
| Technologia Intel® Quick Sync Video | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Wersja technologii Intel® Secure Key | 1,00 |
| Wersja Intel® TSX-NI | 0,00 |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Intel® TSX-NI | Nie |
| Wersja Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | 0,00 |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | Tak |
| Technologia Intel® InTru™ 3D | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Wersja technologii Intel® Identity Protection | 1,00 |
| Technologia Intel® Turbo Boost | Nie |
| Specyfikacja systemu Thermal Solution | PCG 2015C |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Nie |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Pojemność HDD | 1000 GB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Nośniki | HDD |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Liczba zainstalowanych HDD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 1000 GB |
| Całkowita pojemność dysków twardych | 1000 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port DVI | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjście liniowe | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wejście liniowe | Tak |