Producenci
Actina 5600X/16GB/500GB/RX6700XT/850W/W10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Proces litograficzny | 7 nm |
| Liczba wątków | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Model procesora | 5600X |
| Producent procesora | AMD |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Cache procesora | 32 MB |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | AMD Radeon RX 6700 XT |
| Technologia CUDA | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 3 |
| Liczba portów HDMI karty graficznej | 1 |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Producent pamięci wewnętrznej | Corsair |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 Mhz |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Konstrukcja | |
| Oświetlenie pamięci RGB | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odnowiony | Nie |
| System chłodzenia wodnego | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Okienko | Tak |
| Standard VESA | Nie |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik, Szkło hartowane |
| Obudowa | Midi Tower |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Zasilanie | 850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 2500 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Nie |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H Realtek RTL8125B |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Układ audio | Realtek ALC1200 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Powered by | CORSAIR ICUE |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Typ produktu | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 500 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 8 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 500 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |