Producenci
Actina ENDORFY 14700KF/32GB/2TB/RTX4070TISUPER/850W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba wątków | 28 |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-14700KF |
| Cache procesora | 33 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,6 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,3 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,5 GHz 3,4 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Maksymalna moc turbo | 253 W |
| Generacja procesora | Intel Core i7-14xxx |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,5 GHz |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Grafika | |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| NVIDIA GameWorks VR | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6X |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Liczba portów HDMI karty graficznej | 1 |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 3 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Technologia CUDA | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Producent pamięci wewnętrznej | Kingston |
| Konstrukcja | |
| System chłodzenia wodnego | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Odnowiony | Nie |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik, Szkło hartowane |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Podświetlenie RGB | Tak |
| Okienko | Tak |
| Obudowa | Midi Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Zasilanie | 850 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Wysokość produktu | 472 mm |
| Głębokość produktu | 442 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Format płyty głównej | ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Typ produktu | PC |
| Układ płyty głównej | Intel Z790 |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Powered by | ENDORFY |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 2 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 10 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Liczba przednich portów audio | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Liczba przednich portów USB | 2 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Liczba tylnych portów USB | 8 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O) | Nie |
| Liczba tylnych portów audio | 6 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą lub innymi płynami. W przypadku uszkodzenia lub rozlania baterii, unikać kontaktu z materiałem i natychmiast skontaktować się z serwisem. Nie otwierać obudowy komputera bez odłączenia go od źródła zasilania. |
Gwarancja 36 miesięcy