Producenci
Actina ENDORFY 5800X3D/32GB/2TB/RX7900XT/750W [1377
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Cache procesora | 96 MB |
| Taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Model procesora | 5800X3D |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Podstawowa moc procesora | 105 W |
| Generacja procesora | 5th gen AMD Ryzen 7 |
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Grafika | |
| Pamięć karty graficznej | 20 GB |
| Technologia CUDA | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | AMD Radeon RX 7900 XT |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Producent dedykowanego układu GPU | AMD |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| AMD FreeSync | Tak |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 2 |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Liczba portów HDMI karty graficznej | 2 |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Producent pamięci wewnętrznej | Kingston |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie RGB | Tak |
| Obudowa | Midi Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| System chłodzenia wodnego | Tak |
| Odnowiony | Nie |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik, Szkło hartowane |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Okienko | Tak |
| Standard VESA | Nie |
| Moc | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Zasilanie | 750 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 442 mm |
| Wysokość produktu | 472 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Układ audio | Realtek ALC887 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Typ produktu | PC |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Powered by | ENDORFY |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 3 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 2 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 8 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2 TB |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O) | Nie |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
Gwarancja 24 miesiące