Producenci
Actina ENDORFY 7500F/32GB/1T/RTX4070SUPER/750W [155
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Model procesora | 7500F |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Producent procesora | AMD |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Cache procesora | 32 MB |
| Grafika | |
| Technologia CUDA | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
| NVIDIA GameWorks VR | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Liczba portów HDMI karty graficznej | 1 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6X |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| AMD FreeSync | Nie |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 3 |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Producent pamięci wewnętrznej | Kingston |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie RGB | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Obudowa | Midi Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik, Szkło hartowane |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Standard VESA | Nie |
| Odnowiony | Nie |
| Okienko | Tak |
| Moc | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Zasilanie | 750 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 413 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Wysokość produktu | 447 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125-BG |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | AMD |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wydajność | |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | AMD B650 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Powered by | ENDORFY |
| Typ produktu | PC |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Dołączona myszka | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Możliwość podłączenia myszy | Przewodowa |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Dołączony wyświetlacz | Tak |
| Strefa podświetlenia klawiatury | Per-key RGB |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba tylnych portów USB | 8 |
| Liczba przednich portów USB | 2 |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O) | Nie |
| Liczba tylnych portów audio | 6 |
| Liczba przednich portów audio | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |