Producenci
Actina PBA 12400F/16GB/1TB/RTX3060/550W [1371]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | i5-12400F |
| Liczba wątków | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,5 GHz |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalna moc turbo | 117 W |
| Cache procesora | 18 MB |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,4 GHz |
| Liczba procesorów | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Technologia CUDA | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| NVIDIA GameWorks VR | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 3 |
| Liczba portów HDMI karty graficznej | 1 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Producent pamięci wewnętrznej | Kingston |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Odnowiony | Nie |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Standard VESA | Nie |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Obudowa | Midi Tower |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik, Szkło hartowane |
| Okienko | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Zasilanie | 550 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Wysokość produktu | 475 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Typ anteny | 1x1 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Typ produktu | PC |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Powered by | MSI |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Akcesoria w zestawie | Pendrive 32 GB, Karta sieciowa Wi-Fi |