Producenci
Actina Prime AM R3400G/8/240/W10P [0014]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 4 MB |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Proces litograficzny | 12 nm |
| Model procesora | 3400G |
| Liczba procesorów | 1 |
| Generacja procesora | 3rd gen AMD Ryzen 5 |
| Grafika | |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon RX Vega 11 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon RX Vega Graphics |
| AMD FreeSync | Nie |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Odnowiony | Nie |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Okienko | Nie |
| Obudowa | Mini Tower |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Standard VESA | Nie |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Moc | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS |
| Zasilanie | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8 kg |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Głębokość produktu | 328 mm |
| Wysokość produktu | 284 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ audio | Realtek ALC892 |
| Rodzaj płyty | micro ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | AMD A320 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ produktu | PC |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność przechowywania | 240 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 240 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port DVI | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Gniazdo kart M.2 (pamięć) | 1 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |