Producenci
Actina Prime PRO 7645/16GB/500SSD/300W/W11P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 7645 |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Cache procesora | 32 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Technologia CUDA | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Producent pamięci wewnętrznej | Kingston |
| Korekcja ECC | Nie |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Standard VESA | Nie |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Odnowiony | Nie |
| Okienko | Nie |
| Obudowa | Mini Tower |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Moc | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Zasilanie | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 343 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Typ produktu | PC |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Nie |
| Układ płyty głównej | AMD A620 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| NVMe | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC SD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 500 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 500 GB |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjście liniowe | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O) | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy komputera bez odłączenia go od źródła zasilania. Unikać kontaktu z wodą lub innymi płynami. W przypadku uszkodzenia lub rozlania baterii, unikać kontaktu z materiałem i natychmiast skontaktować się z serwisem. |
Gwarancja 36 miesięcy