Producenci
Actina Prime R5650G/16GB/512SSD/300W/W10P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba wątków | 12 |
| Proces litograficzny | 7 nm |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Taktowanie procesora | 3,9 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Cache procesora | 16 MB |
| Model procesora | 5650G |
| Liczba procesorów | 1 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Technologia CUDA | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Obsługa karty graficznej Open GL | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Rdzenie wbudowanej karty graficznej | 7 |
| Pamięć | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Single-channel |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Producent pamięci wewnętrznej | G.Skill |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Mini Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Nie |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Odnowiony | Nie |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Okienko | Nie |
| Moc | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Zasilanie | 300 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 343 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Wydajność | |
| Rodzaj płyty | micro ATX |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Typ produktu | PC |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC892 |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Port DVI | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjście liniowe | Nie |
| Wejście liniowe | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |