Producenci
Actina Prime WS R7700X/32GB/1TBSSD/W7900/850W/W11P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Podstawowa moc procesora | 105 W |
| Liczba procesorów | 1 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Producent procesora | AMD |
| Cache procesora | 32 MB |
| Model procesora | 7700X |
| Taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Producent dedykowanego układu GPU | AMD |
| Karta graficzna porty Mini Display ilość portów | 1 |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 3 |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia CUDA | Nie |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | AMD Radeon Pro W7900 |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 48 GB |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Producent pamięci wewnętrznej | Samsung |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 192 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Standard VESA | Nie |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Obudowa | Midi Tower |
| Odnowiony | Nie |
| Okienko | Nie |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Zasilanie | 850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 462 mm |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 202 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 2500 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 3 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Liczba przednich portów USB | 4 |
| Wyjście liniowe | Nie |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O) | Nie |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 6 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba przednich portów audio | 2 |
| Liczba tylnych portów USB | 8 |
| Liczba tylnych portów audio | 3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od zasięgu dzieci. Nie otwierać obudowy urządzenia, komponenty mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 36 miesięcy