Producenci
Actina WS 9995WX/512GB/2TB+4TB/R9700/1600W/W11P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | AMD Ryzen Threadripper PRO |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Liczba wątków | 192 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Cache procesora | 384 MB |
| Model procesora | 9995WX |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 96 |
| Gniazdo procesora | Socket sTR5 |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba procesorów | 1 |
| Podstawowa moc procesora | 350 W |
| Generacja procesora | AMD Ryzen Threadripper PRO 9000 WX-Series |
| Grafika | |
| Technologia CUDA | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć karty graficznej | 32 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model dedykowanej karty graficznej | AMD Radeon AI PRO R9700 |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Akceleracja ray tracing | Tak |
| Producent dedykowanego układu GPU | AMD |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 4 |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 512 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2 TB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 8 |
| Układ pamięci | 8 x 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| System chłodzenia wodnego | Tak |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik, Szkło hartowane |
| Standard VESA | Nie |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Obudowa | Midi Tower |
| Podświetlenie RGB | Nie |
| Odnowiony z certyfikatem | Nie |
| Odnowiony | Nie |
| Okienko | Tak |
| Moc | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Zasilanie | 1600 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 20 kg |
| Wysokość produktu | 593 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s 10000 Mbit/s |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | AMD WRX90 |
| Format płyty głównej | EEB |
| Układ audio | Realtek ALC1220P |
| Typ produktu | Stacja robocza |
| Pozycjonowanie na rynku | Wysoka wydajność |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Powered by | ACTINA WORKSTATION |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 7 |
| Wyświetlacz | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 6 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 10 |
| Pojemność HDD | 0 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 2 |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 6 TB |
| Całkowita pojemność dysków twardych | 0 GB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków | 2 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 6 |
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Port DVI | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| liczba Mini DisplayPort | 2 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba tylnych portów USB | 8 |
| Liczba przednich portów audio | 1 |
| Liczba tylnych portów audio | 2 |
| Ilość portów USB4 Gen 2x2 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Liczba przednich portów USB | 3 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O) | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy