Producenci
Actina i3-9100/8GB/120SSD/300W [2399]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 6 MB |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Producent procesora | Intel |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Generacja procesora | 9th gen Intel® Core™ i3 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Model procesora | i3-9100 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków | 4 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2500 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Technologia CUDA | Nie |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Producent pamięci wewnętrznej | Adata |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Okienko | Nie |
| Obudowa | Mini Tower |
| Standard VESA | Nie |
| Odnowiony | Nie |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 300 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Szerokość produktu | 184 mm |
| Wysokość produktu | 362 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Kontroler LAN | Intel I210 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel C242 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 120 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 120 GB |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| NVMe | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 120 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Wejście liniowe | Nie |
| Wyjście liniowe | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |