Producenci
Actina i5-14400/8GB/1TBSSD/300W/W11H
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,8 GHz 2,5 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,7 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-14400 |
| Generacja procesora | Intel Core i5-14xxx |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Maksymalna moc turbo | 148 W |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 20 MB |
| Liczba wątków | 16 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,5 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Technologia CUDA | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Producent pamięci wewnętrznej | Kingston |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Odnowiony | Nie |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Standard VESA | Nie |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Okienko | Nie |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Obudowa | Mini Tower |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 300 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 343 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Nie |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Wydajność | |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Nie |
| Typ produktu | PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Układ płyty głównej | Intel H610 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 6 |
| Wyjście liniowe | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba przednich portów USB | 4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba tylnych portów audio | 3 |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O) | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba tylnych portów USB | 6 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Liczba przednich portów audio | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania. Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu. Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania. |
Gwarancja 36 miesięcy