Producenci
Actina i7-11700K/64GB/2TBSSD/RTX4070TIS/850W/W11H [
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Liczba procesorów | 1 |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-11700K |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 750 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Liczba portów HDMI karty graficznej | 1 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6X |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 3 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Super |
| NVIDIA GameWorks VR | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Liczba portów DVI-I karty graficznej | 1 |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Producent pamięci wewnętrznej | Kingston |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Układ pamięci | 2 x 32 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Nie |
| Odnowiony | Nie |
| Obudowa | Midi Tower |
| Okienko | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik, Szkło hartowane |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Zasilanie | 850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 457 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 357 mm |
| Szerokość produktu | 206 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Typ produktu | PC |
| Układ płyty głównej | Intel H510 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Zawartość opakowania | |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 2 TB |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2 TB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Intel® Thunderbolt 5 | Nie |
| Liczba przednich portów audio | 2 |
| Liczba tylnych portów audio | 3 |
| Liczba tylnych portów USB | 6 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Liczba przednich portów USB | 3 |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O) | Nie |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 5 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjście liniowe | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy