Producenci
Actina iCUE 12900K/32GBDDR5/1TB/RTX4090/1000W [1262
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna moc turbo | 241 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 3,2 GHz 2,4 GHz |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 5,1 GHz 3,9 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 30 MB |
| Liczba wątków | 24 |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Model procesora | i9-12900K |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i9 |
| Grafika | |
| Pamięć karty graficznej | 24 GB |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 3 |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6X |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Liczba portów HDMI karty graficznej | 1 |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| NVIDIA GameWorks VR | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 Mhz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Producent pamięci wewnętrznej | Corsair |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Konstrukcja | |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| System chłodzenia wodnego | Tak |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik, Szkło hartowane |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Okienko | Tak |
| Odnowiony | Nie |
| Standard VESA | Nie |
| Obudowa | Midi Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Zasilanie | 1000 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Nie |
| Kontroler LAN | Intel I225-V |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Powered by | CORSAIR ICUE |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel Z690 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 1000 GB |
| Nośniki | SSD |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1000 GB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 10 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1000 GB |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Akcesoria w zestawie | Pendrive 32 GB |