Producenci
Actina miniTOP AMD 4700S/16GB/512SSD/RX550/450W [00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Producent procesora | AMD |
| Taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Liczba procesorów | 1 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | AMD Radeon RX 550 |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Technologia CUDA | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Liczba portów DVI-D karty graficznej | 1 |
| Liczba gniazd DisplayPort karty graficznej | 1 |
| Liczba portów HDMI karty graficznej | 1 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR5 |
| Pamięć | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Standard VESA | Nie |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Odnowiony | Nie |
| Obudowa | Micro Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Okienko | Nie |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Zasilanie | 450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5 kg |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 377 mm |
| Wysokość produktu | 82 mm |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Format płyty głównej | Mini ITX |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Typ produktu | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Port DVI | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość złącz SATA III | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjście liniowe | Nie |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Nie |